• Dyrekcja Szkoły

      • mgr  Ewa Chłosta
      • mgr Ewa ChłostaDyrektor
      • mgr  Beata Mirecka-Nowak
      • mgr Beata Mirecka-NowakWicedyrektor
      • mgr Jolanta Mrozińska
      • mgr Jolanta MrozińskaWicedyrektor
    • Specjaliści

    •  

    •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       


      Nauczyciele

      Lp.

      nazwisko

      imię

      przedmiot

      1

      Aly

      Katarzyna

      edukacja wczesnoszkolna

      2

      Andrychowska

      Katarzyna

      nauczyciel wspomagający

      3

      Artym

      Magdalena

      język polski

      4

      Avila Balboa

      Jhonathan

      język hiszpański

      5

      Czarnołęcki

      Krzysztof

      wychowanie fizyczne

      6

      Dąbrowska

      Emilia

      wychowawca świetlicy

      7

      Drab-Jażdżewska

      Marietta

      plastyka, technika

      8

      Fuks

      Ewa

      wychowanie przedszkolne

      9

      Gałat Marta

      Marta

      matematyka

      10

      Golińska

      Beata

      edukacja wczesnoszkolna

      11

      Gołębiowska

      Magdalena

      matematyka

      terapia pedagogiczna

      12

      Gosiewska

      Ewa

      wychowanie przedszkolne

      13

      Górska

      Małgorzata

      edukacja wczesnoszkolna

      14

      Gryglik

      Iwona

      religia

      15

      Handz

      Liliya

      język angielski

      16

      Hodyra

      Joanna

      wychowawca świetlicy

      17

      Janczak

      Agnieszka

      wychowawca świetlicy

      18

      Janiszek

      Ewa

      biologia

      19

      Jaroń

      Monika

      wychowanie przedszkolne

      20

      Jastrząb

      Ewa

      informatyka, technika

      21

      Kaczalska

      Ewa

      biblioteka

      22

      Kaczmarczuk

      Urszula

      historia, język angielski

      23

      Kamińska

      Katarzyna

      język angielski

      24

      Kantorska

      Nela

      wychowawca świetlicy

      25

      Klimaszewska

      Jagoda

      pedagog szkolny

       

      26

      Kowalska

      Małgorzata

      edukacja wczesnoszkolna

      27

      Koźlińska

      Adela

      kierownik świetlicy

      28

      Krakowska

      Bożenna

      wychowawca świetlicy

      29

      Kruk-Yusuf

      Aneta

      wiedza o społ., historia

      30

      Krzywak

      Maria

      religia

      31

      Krzyżanowska-Bednarz

      Hanna

      język polski

      32

      Kurman

      Dorota

      nauczyciel wspomagający

      33

      Laskus

      Agnieszka

      wychowawca świetlicy

      34

      Laszczkowska

      Agnieszka

      język angielski

      35

      Libiszewska

      Marzena

      edukacja wczesnoszkolna

      36

      Majewski

      Marcin

      wychowanie fizyczne

      37

      Mazurowska

      Małgorzata

      matematyka

      38

      Mioduszewska

      Marzena

      wychowawca świetlicy

      39

      Mruczkowska

      Agnieszka

      język angielski

      40

      Myśliwiec

      Anna

      wychowanie przedszkolne

      41

      Okuniewska

      Monika

      przyroda

      42

      Paciukanis

      Dorota

      psycholog

      43

      Piasecka

      Monika

      edukacja wczesnoszkolna

      44

      Piotrowska

      Agnieszka

      edukacja wczesnoszkolna

      45

      Pucko

      Izabela

      fizyka

      46

      Raciborska

      Ewa

      wychowanie fizyczne

      47

      Robak

      Joanna

      edukacja wczesnoszkolna

      48

      Schiller

      Piotr

      informatyka

      49

      Skalińska

      Iwona

      geografia

      wdż

      50

      Sok

      Justyna

      psycholog

      51

      Sosnowska

      Marzenna

      język polski

      52

      Stolka

      Tomasz

      edukacja dla bezpieczeństwa

      53

      Spyra

      Elżbieta

      wychowanie fizyczne

      54

      Sutkowska

      Monika

      nauczyciel wspomagający

      55

      Szumska

      Jolanta

      edukacja wczesnoszkolna

      56

      Ściuba

      Monika

      logopeda

      57

      Tomaszuk

      Anna

      matematyka

      58

      Walewska-Rosińska

      Jadwiga

      język polski

      60

      Warchoł

      Sławomir

      chemia

      61

      Wróbel

      Aneta

      muzyka

      62

      Zaczek

      Anna

      biblioteka

      wychowawca świetlicy

      63

      Zielińska

      Żaneta

      wychowawca świetlicy